Wesley

Wesley van den Beld

Conciërge:
Alle dagen

agnes bemelmans

Agnes Bemelmans

Leerkracht groep 2b:
Maandag t/m donderdag

Specialisatie:
motorische ontwikkeling

Alida Bemelmans

Alida Bemelmans

Leerkracht groep 1c:
Maandag t/m donderdag

Foto Anja

Anja Bladt

Intern begeleider:
Groep 1 t/m 4

Management

kim

Kim Brandts

Groep 2a, 2b:
Woensdag t/m vrijdag

Specialisatie:
Kleuteroverleg / VVE

monique

Monique de Bruijn

Groep 8a:
Woensdag t/m vrijdag

Specialisatie:
Rekenontwikkeling

barbara

Barbara Colson

Groep 1b:
Maandag, dinsdag en donderdag

nathalie cremers

Nathalie Cremers

Groep 3a:
Maandag, dinsdag en vrijdag

Specialisatie:
Taal en lezen

mirella

Mirella Cremers

Groep 4a:
Donderdag en vrijdag

Specialisatie:
Hoogbegaafdheid

maria

Maria Demarteau

Groep 1b:
Woensdag

Rianne

Rianne Dewinde

Groep 7a:
Maandag t/m vrijdag

Helene

Hélène Fanchamps

Groep 3b:
Donderdag en vrijdag

jack

Jack Gibbels

Groep 7b / 8b:
Maandag t/m vrijdag

marc

Marc Hendriks

Directeur

marissa

Marissa van der Horn

Groep 2a:
Maandag t/m woensdag

Joyce

Joyce Janssen

Groep 6b:
Maandag t/m vrijdag

Coördinator:
Gezonde school van de Toekomst.

koen

Koen Kerkvliet

Groep 8a:
Maandag en dinsdag

Groep 6a:
Woensdag

ICT-coördinator:
Donderdag

chantal

Chantal Klander

Groep 3a:
Dinsdag, t/m donderdag

martin

Martin Klomp

Groep 6a:
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

sjaak

Sjaak van Mil

Coördinator:
Gezonde school van de Toekomst.

linda

Linda Muyrers

Intern begeleider:
Groep 1 t/m 4
Maandag, dinsdag en donderdag

Management

melissa

Melissa Paulzen

Groep 4b:
Maandag en woensdag

Groep 6b:
Dinsdag en donderdag

Specialisatie:
Gedrag

Marc Peters

Marc Peters

Groep 5a:
Maandag t/m vrijdag

annie r

Annie Reumkens

Groep 3b:
Maandag t/m woensdag

Loes

Loes Stegerhoek

Groep 5b:
Maandag t/m vrijdag

marieke

Marieke Storcken

Groep 4b:
Dinsdag, donderdag en vrijdag

Specialisatie:
Gedrag

cristel venrooy

Cristel Venrooy

Onderwijsassistente

silhouette

Chantalle Willems

Onderwijsassistente

Yoni

Yoni Wrobel

Groep 4a:
Maandag t/m woensdag