• Schatgraver
  • Schatgraver 2

Teamleden Archive

Wesley van den Beld

Conciërge:
alle dagen.

Contact

Agnes Bemelmans

Groep 2B:
maandag, dinsdag, woensdag en donderdag.

Specialisatie:
motorische ontwikkeling.

Contact

Alida Bemelmans

Groep 1C:
maandag, dinsdag, woensdag en donderdag.

Contact

Anja Bladt

Groep 1A:
maandag, woensdag en donderdag.

Intern begeleider:
groep 1 en 2.

Contact

Kim Brandts

Groep 2B:
donderdag en vrijdag.

VVE coördinator

Contact

Monique de Bruijn

Groep 5B/6B:
dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag.

Specialisatie:
rekenontwikkeling.

Contact

Nathalie Cremers

Groep 3B:
maandag, dinsdag en vrijdag.

Specialisatie:
taal- en leesontwikkeling.

Contact

Barbara Colson

Groep 1B:
maandag, dinsdag en donderdag.

Contact

Mirella Cremers

Groep 6A:
maandag en dinsdag.

Specialisatie:
meer- en hoogbegaafdheid.

Contact

Maria Demarteau

Groep 1B:
woensdag.

Contact

Jack Gibbels

Groep 7B/8B:
maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag.

Contact

Diana Heiligers

Groep 4A:
woensdag en vrijdag.

Intern begeleider:
groep 6, 7 en 8.

Contact

Marc Hendriks

Directeur

Contact

Marissa van der Horn

Groep 2A:
maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag.

Contact

Joyce Janssen

Groep 7A:
maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag.

Specialisatie:
master gedrag / sociaal-emotionele ontwikkeling – innovatie onderwijs.

Contact

Koen Kerkvliet

Groep 7A:
maandag, dinsdag, woensdag.

ICT taken:
donderdag.

Contact

 

Chantal Klander

Groep 4A:
maandag, dinsdag en woensdag.

Contact

Martin Klomp

Groep 8A:
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag.

Contact

Sjaak van Mil

Coördinator:
Gezonde school van de Toekomst.

Contact

Linda Muyrers

Groep 3A:
donderdag en vrijdag.

Intern begeleider:
groep 3, 4 en 5.

Contact

Melissa Paulzen

Groep 6A:
dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag.

Specialisatie:
master gedrag / sociaal-emotionele ontwikkeling.

Contact

Marc Peters

Groep 5A:
maandag, dinsdag, woensdag en donderdag.

Contact

Annie Reumkens

Groep 3A:
maandag, dinsdag, woensdag en donderdag.

Contact

Michelle Römgens

Groep 3B:
woensdag en donderdag.

Contact

Loes Stegerhoek

Groep 5B:
maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag.

Contact

Marieke Storcken

Groep 4B:
maandag, dinsdag en donderdag.

Specialisatie:
master gedrag / sociaal-emotionele ontwikkeling.

Contact

Cristel Venrooy

Groep 3A & 3B:
ondersteuning als onderwijsassistent.

Contact

Yoni Wrobel

Groep 1A:
dinsdag.

Groep 3A:
vrijdag.

Groep 4B:
maandag en woensdag.

Contact